|

Změny a události na linkách MHD

Mimořádná opatření v brněnské MHD!

Vážení cestující,
z důvodu možného výskytu koronaviru si vás dovolujeme informovat o opatřeních, která zavádíme pro zvýšení vaší bezpečnosti v městské hromadné dopravě v Brně:

Opatření v MHD v Brně platná od 27. března
Opatření v MHD v Brně platná od 24. března
Opatření v MHD v Brně platná od 23. března
Opatření v MHD v Brně platná od 18. března
Opatření v MHD v Brně platná od 17. března
Opatření v MHD v Brně platná od 16. března

 

Nabízíme brigády na pozici řidič tramvaje nebo autobusu

Nabízíme brigády na pozici řidič tramvaje nebo autobusu.

Zájezdová doprava

Připravili jsme pro vás novou přehlednější stránku o našich zájezdových autobusech.

Jak si pořídit elektron. šalinkartu
Bonusové body pro věrné cestující

Dopravní podnik města Brna zavádí po uživatele elektronických předplatních jízdenek další příjemnou novinku – bonusové body pro věrné cestující. Za každou kontrolu revizorem cestující získají body, které mohou uplatnit k uhrazení sankcí nebo se díky ní zařadit do slosování o předplatní jízdenky.

Body získávají automaticky zákazníci využívající elektronické předplatní jízdenky za úspěšné revize svých elektronických šalinkaret. Za každé čtvrtletí, ve kterém byl cestující alespoň jednou úspěšně zkontrolováni revizorem, obdrží 10 bonusových bodů (body byly přiřazeny i zpětně za všechny proběhlé revize).

Body je možno použít v eshopu BRNO iD na snížení nebo plné online uhrazení sankce 50 Kč v případech, kdy se cestujícímu nepovedlo prokázat revizorovi, že má platnou jízdenku (zapomenutý nosič, nefunkční nebo neaktivovaná karta apod.). Maximum bodů, které je možno mít na účtu je 50. Další body se automaticky převádí do soutěže, ve které se pravidelně jednou za pololet budou losovat výherci tří ročních nepřenosných šalinkaret zdarma.

Úspěšná revize tak pro zákazníky nyní znamená šanci na bonus a potenciálně i výhru, pípat revizorovi se vyplatí!

 

E-shop Dopravního podniku města Brna a. s.
V Eshopu Dopravního podniku města Brna, a.s., si můžete nakoupit předplatní jízdenky pro tarifní zóny 100 a 101 (město Brno).