CZ   |   EN   |   DE

Galerijní tramvaj

je nekomerční projekt Dopravního podniku města Brna, a. s. Umožňuje především výtvarnou prezentaci v reklamních plochách (fabionech) v tramvaji DPMB. Tramvaj je nabízena bezplatně, je provozována na většině tramvajových linek v Brně. Obvyklá výstava trvá jeden měsíc.

 

Schema galerijní tramvaje: K2 - interiér

 

Kontakty: telefon - 5 4317 1418 Víťa Barák, e-mail: vbarak@dpmb.cz

 

Právě probíhá...

Lužánky jezdí v galerijní tramvaji

O tom, že Středisko volného času Lužánky organizuje opravdu zajímavé akce, se mohou Brňané přesvědčit během cesty galerijní tramvají v průběhu celého září.

Jízdu tramvají si mohou zpestřit prohlídkou fotografií, které ilustrují pestrou činnost nejstaršího a jednoho z největších volnočasových středisek v České republice.

Galerijní tramvaj jezdí na různých trasách po celém Brně do konce září a kromě poutavých fotografií zde cestující najdou také informace o tom, co zajímavého Středisko volného času Lužánky nabízí v průběhu celého roku svým návštěvníkům. Většina použitých fotografií je ze soutěže „I toto jsou Lužánky“, která proběhla ve školním roce 2015/16 a byla určena všem lužáneckým pracovníkům i externistům. 

Přijměte prosím naše pozvání do galerijní tramvaje.

 

Některé další realizované výstavy

 

Fotografie z akcí:

   
 
Galerijní tramvaj
Vyhledání spojení
ODKUD
ZASTÁVKA
KAM
ZASTÁVKA
ČAS :
DATUM
VYHLEDAT
Dopravní podnik města Brna, a. s., Hlinky 151, 656 46 Brno, tel.: +420 5 4317 1111, Generální ředitelství: Novobranská 18, 656 46 Brno