Uzavírka ulice Havránkovy

Plánovaná událost ?
zavřít
Co je Plánovaná událost?
49
Z důvodu jeřábových prací bude v sobotu 26. listopadu 2022 od 9:00 do 14:00 uzavřena ulice Havránkova v Dolních Heršpicích.

Autobusová linka 49 pojede v úseku Horní Heršpice – Přízřenice obousměrným odklonem ulicemi Sokolovou, Vídeňskou a Moravanskou.
• Vynechá tak zastávky Záhumenice, Havránkova, Dolní Heršpice a Malá.
• Zastávka Přízřenice bude v obou směrech přeložena do ulice Moravanské.
• Na odklonové trase obslouží linka 49 ve směru do Modřic zastávky Košuličova, Pražákova a Bohunická, ve směru do Komárova pouze zastávku Košuličova.
• Po dobu výluky pojedou všechny spoje linky 49 až do Modřic k Olympii, zastávka Přízřenice, smyčka tedy nebude obsluhována.
• Vzhledem k delší objízdné trase pojede linka 49 v úseku Přízřenice – Modřice, Olympia ve směru do Modřic o 6 minut později oproti pravidelnému jízdnímu řádu, naopak z Modřic pojede o 2 minuty dříve.

Náhradní dopravu v zajistí autobusová linka x49 v trase Přízřenice – Malá – Dolní Heršpice – Havránkova.
• Zastávku Přízřenice obslouží linka x49 v obou směrech dvakrát – v pravidelné poloze a pro usnadnění přestupu mezi linkami 49 a x49 také na přeložené zastávce v ulici Moravanské.

Zastávku Záhumenice nelze v době výluky obsloužit, náhradou je možné využít zastávku Horní Heršpice.

Schéma dopravních opatření – ke stažení

Jízdní řády dotčených linek jsou k dispozici na našich webových stránkách v sekcích Jízdní řády linkové a Jízdní řády zastávkové.