Fotografický koutek na Novobranské

V budově DPMB na Novobranské ulici si v pátek 24. listopadu můžete pořídit fotografii ve fotonautu. Ten bude ve vestibulu budovy v provozu od 14.00 do 19.00 hodin.  „Fotografický koutek“ určitě nepřehlédnete, bude mít už vánoční výzdobu.  Pro letošní Vánoce má DPMB motto: S námi máte k přátelům blíž.  A tak si  můžete odnést fotografii s tou pravou vánoční atmosférou pro někoho z rodiny nebo pro přátele a kamarády. Určitě jim uděláte radost!

 

Další články

Psycholožka DPMB v podcastu Točna

Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...