Foťte podzimní přehradu

Máte rádi plavby lodí po Brněnské přehradě? Líbí se vám rozmanité barvy podzimu? Pak foťte krásy Brněnské přehrady z paluby lodi Dopravního podniku města Brna!

Od prvního podzimního dne, tedy 23. září do 23. října 2012 posílejte své fotografie na adresu facebook@dpmb.cz. Podmínkou je, aby fotografie byla pořízena z paluby lodi.

Všechny zaslané fotografie budou uveřejněny na facebookové stránce DPMB facebook.com/DopravniPodnikMestaBrna a vybrané snímky pak budou vystaveny ve speciální galerijní tramvaji. V této tramvaji vystavíme také snímky našich fanoušků, kteří zachycovali festival Brno – město uprostřed Evropy.

Těšíme se na Vaše příspěvky!

Další články

Sledujte ohňostroje z paluby lodi!

Chystáte se na Ignis Brunensis ohňostroje fireworks na Prýgl? A co si je letos užít trochu jinak? Místo hledání místa na břehu můžete sledovat celou show...

Psycholožka DPMB v podcastu Točna

Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...