Informační stánek v Joštově ulici opět v provozu

Od pondělí 4. února je opět v provozu informační stánek v ul. Joštově u křižovatky s ul. Českou. Stánek je nově provozován Dopravním podnikem města Brna, a.s., čemuž odpovídá i jeho vzhled a sortiment nabízených služeb.

„Přes přestupní uzel Česká denně projdou stovky lidí, takže věříme, že naše nová informační kancelář bude hojně využívaná. Kromě informací o městské dopravě v Brně a Jihomoravském kraji budou naši pracovníci schopni poradit i s cestováním za zajímavými turistickými cíli v okolí,“ řekl při slavnostním zahájení provozu generální ředitel DPMB Miloš Havránek.

Informační stánek DPMB, a.s. poskytuje Brňanům i návštěvníkům města především tyto služby:

  • kompletní informační služby o dopravě (stejné jako stávající informační kancelář Novobranská 18) 
  • drobný prodej (mapy, pohlednice, hračky, turist. známky, trička apod.) 
  • informace o akcích pořádaných v městě Brně (ve spolupráci s TIC Brno) 
  • informace o městě Brně (památky, zajímavostí, informace pro turisty)

Novinkou pak bude v exponovaných obdobích roku (např. termíny změn jízdních řádů nebo nové organizace dopravy) možnost setkat se zde s pracovníky vedení DPMB, kteří budou odpovídat na dotazy cestujících a návštěvníků.

V zimním období bude otevřeno v pracovní dny od 10 do 18 hodin. V turistické sezóně bude provozní doba upravena podle aktuálních potřeb a zkušeností z provozu.

Tel. spojení: 542 210 002.

Další články

Retro autobus na Dnu mobility

Na brněnském Dnu mobility nabídneme jedinečnou příležitost prozkoumat retro autobus Škoda 706 RTO známý jako „erťák“. Tato akce se koná v sobotu 16. září...