Lodě DPMB vyplouvají do konce října

Brňané i přespolní mají poslední možnost se v letošní sezóně svézt po vlnách Brněnské přehrady. Lodě vyplouvají o víkendu 21. a 22. října a pak o podzimních prázdninách od čtvrtka 26. října. Rozloučení se sezónou a poslední plavba se uskuteční v neděli 29. října v 16 hodin, kdy symbolicky uzamkneme hladinu přehrady a vydáme se na poslední okruh. Všichni, kteří jej s námi absolvují, dostanou volnou vstupenku na první plavbu při slavnostním zahájení příští sezóny. Tak se teple oblečte a přijďte si vychutnat krásy podzimního Prýglu!

Další články

Sledujte ohňostroje z paluby lodi!

Chystáte se na Ignis Brunensis ohňostroje fireworks na Prýgl? A co si je letos užít trochu jinak? Místo hledání místa na břehu můžete sledovat celou show...

Psycholožka DPMB v podcastu Točna

Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...