Pokřtili jsme Moravu

V sobotu 4. července jsme na Brněnské přehradě pokřtili loď Morava. Akce se uskutečnila za účasti primátorky města Brna Markéty Vaňkové a 1. náměstka Petra Hladíka.

Pokud jste u této události nemohli být, přinášíme fotografie, abyste alespoň takto nasáli příjemnou sobotní atmosféru.

 

Další články

Psycholožka DPMB v podcastu Točna

Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...