Reakce na kampaň "Jsme víc než MHD"

Vážení cestující,

zaznamenali jsme velmi různorodou zpětnou vazbu na naši novou kampaň „Jsme víc než MHD“. Jejím cílem je ukázat, že městská hromadná doprava, potažmo DPMB, je víc než jen přepravní služba. Čas strávený v našich vozech cestující využívají k odpočinku, relaxaci, ručním pracím, čtení, studiu a podobným aktivitám. Zatímco šestnáct plakátů, které znázorňují zmíněné činnosti, je dle vašich reakcí povedených, plakát, který poukazuje na fakt, že se dá v MHD seznámit, se ukázal být pro některé problematický. Vaše názory nebereme na lehkou váhu. Chtěli bychom vás tímto informovat, že pracujeme na novém vizuálu, který očekávejte v našich vozech během příštího týdne.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Vaše reflexe nám pomáhají lépe pochopit, jak naše kampaně mohou být vnímány. Díky vám se tak můžeme posunout dál.

Váš DPMB

Další články

Sledujte ohňostroje z paluby lodi!

Chystáte se na Ignis Brunensis ohňostroje fireworks na Prýgl? A co si je letos užít trochu jinak? Místo hledání místa na břehu můžete sledovat celou show...

Psycholožka DPMB v podcastu Točna

Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...