Seznamte se: vozovna Medlánky

Dopravní podnik města Brna v rámci programu „Seznamte se“ připravuje pro veřejnost seriál exkurzí do svých zajímavých provozů. Minulá exkurze vedla na energetický dispečink v Táboře a účast byla opět velká – asi 150 návštěvníků. Váš zájem nás velmi potěšil a děkujeme za ukázněné chování, což nám umožnilo i tuto exkurzi bez problémů zvládnout. Těšíme se na shledanou s vámi i příště, v dalším areálu DPMB.

Březnová exkurze vás zavede do Medlánek. Prohlédnete si vše kromě ústředních dílen, tedy tramvajovou i autobusovou vozovnu. Poměrně rozsáhlý areál, který slouží k vypravování a údržbě tramvají a autobusů, byl dán do provozu v roce 1958 a postupně doplňován moderním vybavením, jako je např. mycí linka pro obě trakce. Exkurze se bude konat v úterý 8. března 2016. Sraz je před vrátnicí u tramvajové brány (Hudcova 74) v 16.00 hodin. Zastávka tramvaje linky č. 1 „Hudcova“ nebo zastávka autobusů č. 41, 65 a 71 „Vozovna Medlánky“.

Srdečně zve vedení DPMB, a.s.

Další články

Retro autobus na Dnu mobility

Na brněnském Dnu mobility nabídneme jedinečnou příležitost prozkoumat retro autobus Škoda 706 RTO známý jako „erťák“. Tato akce se koná v sobotu 16. září...