Seznamte se: vzdělávání zaměstnanců + autoškola

Dopravní podnik města Brna v rámci programu „Seznamte se“ připravuje pro veřejnost seriál exkurzí do svých zajímavých provozů. Minulá exkurze vedla do areálu medlánecké vozovny a zúčastnilo se jí asi 200 spokojených návštěvníků. Váš zájem nás velmi potěšil a děkujeme za ukázněné chování, což nám umožnilo i tuto exkurzi bez problémů zvládnout. Těšíme se na shledanou s vámi i příště, v dalším areálu DPMB.

 

Dubnová exkurze vás zavede do Pisárek, ne však přímo do vozovny ale na Oddělení vzdělávání zaměstnanců, spojené s autoškolou. Tento útvar DPMB zajišťuje komplexní přípravu řidičů všech trakcí, jejich další školení v průběhu zaměstnání a také průběžné vzdělávání všech zaměstnanců podniku formou školení, kurzů apod. Prohlédnete si učebny zařízené např. simulátory provozu vozidel MHD, nejvíce vás asi zaujmou trenažéry pro výcvik jízdy, které si budete moci vyzkoušet. Příprava a vzdělávání zaměstnanců je oblast, které DPMB věnuje prvořadou pozornost. Exkurze se bude konat ve čtvrtek 7. dubna 2016. Sraz účastníků bude v Pisárkách, na tramvajovém nástupišti před vrátnicí – možnost je ve dvou časech, v 16.00 a 17.00 hodin.

 

Srdečně zve vedení DPMB, a.s.

Další články

Rozloučení s trolejbusy 22Tr

Téměř 20 let vozily tyto kloubové nízkopodlažní trolejbusy cestující po Brně. Z původních osmi kusů zbývají poslední dva – 3603 a 3605. I ty čeká vyřazení...