Sezónní obsluha areálu Riviéra

Plánovaná událost ?
zavřít
Co je Plánovaná událost?
Aktualizováno:
od
do
C
Od čtvrtka 1. června 2023 je v provozu nová autobusová linka C, která zajišťuje doplňkovou dopravní obsluhu areálu Riviéra a jeho propojení s okolními místy s možností parkování nebo přestupu na ostatní linky.

Linka C jede v okružní trase Riviéra (zastávka linek 44 a N98) – Velodrom – Křížkovského – Výstaviště - hlavní vstup – Pisárky (zastávka linek 44 a N98) – Riviéra, a to denně v době od 9:00 do 21:00 v intervalu 15–20 minut. Provozována bude po celou letní sezónu, ukončení provozu je plánováno na neděli 3. září 2023.

AKTUALIZACE 31. 5. 2023: Po dobu stavebních prací v prostoru zastávky Výstaviště - hlavní vstup obsluhuje linka C zastávku náhradní dopravy za tramvaje (cca o 160 metrů vpřed oproti původní zastávce).

Cestující jsou na lince C přepravováni bezplatně.

Pro dopravu k zastávce Riviéra je v denní době možné využít také linku 44. Linka 84 po dobu stavebních prací zastávku Riviéra vynechává.

Důvodem zavedení této speciální linky je výrazné omezení přístupu k Riviéře a zrušení parkovacích míst v dané lokalitě po dobu aktuálních dopravních omezení v ulici Bauerově, kde probíhá výstavba další části velkého městského okruhu.

Schéma trasy linky C – ke stažení

Jízdní řád linky C je k dispozici na našich webových stránkách v sekci Jízdní řády linek.