Spouštíme lodě

Ve dnech 5., 6. a 7. 4. 2017 vždy od 7,30 hodin se můžete přijít podívat na spouštění lodí na vodu. Z důvodu bezpečnosti bude přístup umožněn pouze z vyhlídkových teras nad areálem lodní dopravy v Bystrci.

Další články

Psycholožka DPMB v podcastu Točna

Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...