Ve dnech 5., 6. a 7. 4. 2017 vždy od 7,30 hodin se můžete přijít podívat na spouštění lodí na vodu. Z důvodu bezpečnosti bude přístup umožněn pouze z vyhlídkových teras nad areálem lodní dopravy v Bystrci.
Co myslíte, kdo se s nehodovou vyrovnává líp - ten kdo ji zavinil nebo ten kdo ne? Jak se můžete cítit po nehodě a kde je fajn vyhledat pomoc? Jak se...
Dopravní podnik města Brna dosáhl dalšího zásadního milníku ve výstavbě tramvajové trati na Kamechy, kde byl úspěšně proražen tunel. Stavební práce, které...