Získejte vstupenky na letní akce ve Festivalové šalině!

Nasedněte do Festivalové šaliny a získejte lístky na nejlepší hudební fesťáky letošního léta!

Festivalová šalina, kterou pro vás vypravíme společně s Hitrádiem City Brno, vyjede do ulic Brna poslední týden před prázdninami, tedy 24. – 28. června 2019.

Potkáte v ní Festivalovou hlídku, která vám bude rozdávat vstupenky na nejlepší festivaly letošního léta - Létofest, Hrady CZ a Colours of Ostrava! Pokud si hlídky všimnete, rychle běžte za ní a o lístky na svůj oblíbený fesťák si jednoduše řekněte!

Může to být jakákoliv šalina, která na první pohled nevypadá nijak netradičně. Třeba to bude zrovna ta, kterou pojedete do práce. Ptáte se, jak tedy poznáte, že jste nastoupili do správné šaliny? Nebojte se, uslyšíte to ve speciálním hlášení. V tu chvíli se pořádně rozhlédněte kolem sebe a najděte co nejrychleji Festivalovou hlídku, ať vám s lístky neujede. Od 24. do 28. června budete mít šanci dvakrát denně.

Nastupte do Festivalové šaliny a oslavte s námi 150 let městské hromadné dopravy v Brně! Nápovědu můžete získat, pokud budete bedlivě poslouchat Hitrádio City Brno. Každý den se ve vysílání dozvíte, kde a kdy si na prázdninovou šalinu můžete počkat.

Kdo zaváhá - nejede!

Další články

Retro autobus na Dnu mobility

Na brněnském Dnu mobility nabídneme jedinečnou příležitost prozkoumat retro autobus Škoda 706 RTO známý jako „erťák“. Tato akce se koná v sobotu 16. září...